Uruguaykodin postar Query
UruguayMaldonadoLas Flores: 20303
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Las Flores, Maldonado: 20303

20303

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Las Flores, Maldonado
Qytet :Las Flores
Rajon 1 :Maldonado
Vend :Uruguay
Kodi Postar :20303

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :UY-MA
gjerësi :-34.79691
gjatësi :-55.32428
Zona Koha :America/Montevideo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Las Flores, Maldonado është e vendosur në Uruguay.Kodi i saj është zip 20303.

Të tjerët u kërkohet në
Las Flores, Maldonado,20303 ©2014 kodin postar Query