Uruguaykodin postar Query
UruguayMontevideoMontevideo: 11500
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Montevideo, Montevideo: 11500

11500

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Montevideo, Montevideo
Qytet :Montevideo
Rajon 1 :Montevideo
Vend :Uruguay
Kodi Postar :11500

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :UY-MO
gjerësi :-34.89412
gjatësi :-56.06745
Zona Koha :America/Montevideo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Montevideo, Montevideo është e vendosur në Uruguay.Kodi i saj është zip 11500.

Të tjerët u kërkohet në
Montevideo, Montevideo,11500 ©2014 kodin postar Query