Uruguaykodin postar Query
UruguayCanelonesSolymar: 15005
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Solymar, Canelones: 15005

15005

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Solymar, Canelones
Qytet :Solymar
Rajon 1 :Canelones
Vend :Uruguay
Kodi Postar :15005

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :UY-CA
gjerësi :36.60556
gjatësi :-4.51298
Zona Koha :America/Montevideo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Solymar, Canelones është e vendosur në Uruguay.Kodi i saj është zip 15005.

Të tjerët u kërkohet në
Solymar, Canelones,15005 ©2014 kodin postar Query