Uruguaykodin postar Query
UruguayColoniaOmbúes de Lavalle: 70003
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Ombúes de Lavalle, Colonia: 70003

70003

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Ombúes de Lavalle, Colonia
Qytet :Ombúes de Lavalle
Rajon 1 :Colonia
Vend :Uruguay
Kodi Postar :70003

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :UY-CO
gjerësi :-33.93753
gjatësi :-57.81265
Zona Koha :America/Montevideo
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Ombúes de Lavalle, Colonia është e vendosur në Uruguay.Kodi i saj është zip 70003.

Të tjerët u kërkohet në
 • 70003 Ombúes+de+Lavalle,+Colonia
 • None Bombesseme,+Bén-Zambé,+Bossangoa,+Ouham,+Région+du+Yadé
 • 22330 Plessala,+22330,+Plouguenast,+Saint-Brieuc,+Côtes-d'Armor,+Bretagne
 • 12306-510 Viela+Três,+Jardim+Primavera,+Jacareí,+São+Paulo,+Sudeste
 • 9200 Mosonmagyaróvár,+Mosonmagyaróvári,+Győr-Moson-Sopron,+Nyugat-Dunántúl
 • None Fahn,+Behquelleh,+Jorquelleh,+Bong
 • 82-410 82-410,+Stary+Targ,+Sztumski,+Pomorskie
 • 72863-315 Quadra+15,+Mont+Serrat+Paiva,+Novo+Gama,+Goiás,+Centro-Oeste
 • LV-2015 Jūrmala,+LV-2015,+Jūrmala,+Rīgas
 • None Qorowle,+Kurtunwaarey,+Lower+Shabelle
 • 759015 Kalikaprasad,+759015,+Dhenkanal,+Dhenkanal,+Orissa
 • 650324 Bukit+Batok+Street+33,+324,+Singapore,+Bukit+Batok,+Bukit+Batok,+Bukit+Gombak,+West
 • 29179-354 Rua+Agapanto+II,+Centro+da+Serra,+Serra,+Espírito+Santo,+Sudeste
 • 31692 Abaurrepea,+31692,+Navarra,+Comunidad+Foral+de+Navarra
 • 27219 Pasar,+Tanah+Datar,+West+Sumatra
 • F5300 La+Lata,+La+Rioja
 • 9560023 Miyukicho/美幸町,+Akiha-ku/秋葉区,+Niigata-shi/新潟市,+Niigata/新潟県,+Chubu/中部地方
 • 013+23 Višňové,+013+23,+Višňové+pri+Žiline,+Žilina,+Žilinský+kraj
 • 73340-700 Quadra+7,+Jardim+Roriz,+Planaltina,+Distrito+Federal,+Centro-Oeste
 • 4310 Mauthausen,+Perg,+Oberösterreich
Ombúes de Lavalle, Colonia,70003 ©2014 kodin postar Query